Oferta tanich pokoi w Białce Tatrzańskiej

Każdego roku do Białki tatrzańskiej przybywa spora ilość turystów, którzy pragną skorzystać z tutejszych atrakcji i nacieszyć oczy cudownym widokiem. Wybór odpowiedniej kwatery to nieodłączny element udanego wypoczynku. Aby umożliwić Państwu satysfakcjonujący wypoczynek, oferujemy komfortowe noclegi w bardzo korzystnej cenie.

Zapraszamy zarówno pary, grupy znajomych, jak też rodziny z dziećmi. Nasze pokoje zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty, dzięki czemu zapewniamy gościom maksymalna wygodę podczas pobytu. Tanie noclegi wcale nie muszą oznaczać, że pokój jest nieestetyczny, łóżko niewygodne, a łazienka brudna i zawsze zajęta. W naszym obiekcie możecie Państwo liczyć na doskonałe warunki zarówno dla wymagających dorosłych, jak też dla dzieci.

Stawiamy na zadowolenie gości, dlatego noclegi w naszym obiekcie to gwarancja spokoju, wypoczynku i pięknych widoków za oknem. Bardzo szybko dotrzecie stąd Państwo do wszystkich ciekawych miejsc, jakie warto zobaczyć w Białce. Niedaleko znajduje się wyciąg, dlatego nasze pokoje proponujemy między innymi osobom, dla których Białka Tatrzańska to miejsce corocznych szaleństw na stoku.

Nasi goście zawsze opuszczają kwaterę zadowoleni, dzięki czemu mamy pewność, że nasze tanie noclegi cieszą się pozytywną opinią wśród turystów. Zapewniamy miłą obsługę, czystość, nowe wyposażenie pokoi oraz znakomitą lokalizację naszego obiektu. Zachęcamy do skorzystania z komfortowych i tanich noclegów w jednej z najchętniej odwiedzanych miejscowości w regionie.

Ilość miejsc - 25

               białka tatrzańskabiałka tatrzańska               białka tatrzańska            

Piętro rodzinne z dwoma pokojami, aneksem kuchennym i dwoma łazienkami

pokoje w białce tatrzańskiej pokoje w białce tatrzańskiej pokoje w białce tatrzańkiej pokoje w białce tatrzańskiej pokoje w białce tatrzańskiej

Pokoje 3 lub 4 osobowe z łazienkami

pokoje w białce tatrzańskiejpokoje w białce tatrzańskiejpokoje w białce tatrzańskiejpokoje w białce tatrzańskiej

Pokój 5-cio osobowy z łazienką

pokoje w białce tatrzańskiejpokoje w białce tatrzańskiej

Studio 2+2 lub 2+3

noclegi w białce tatrzańskiejnoclegi w białce tatrzańskiej pokoje w białce tatrzańskiej

Łazienki

                      
                      

Jadalnia i kuchnia z TV-SAT

Rowery, tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki

Duży ogród, grill, plac zabaw, trampolina, boisko do piłki siatkowej, badmintona

bialka tatrzańska


bialka tatrzańska                        bialka tatrzańska                        

Góralska bacówka 50m od domu

bacówka w białce tatrzańskiej                        bacówka w białce tatrzańskiejbacówka w białce tatrzańskiej                                 bacówka w białce tatrzańskiej